Valikko

Teema

Kieli

Philips S7710 Omni 10 2
Philips

Philips S7710 Omni 10

  • Käyttöjärjestelmä Android 13
  • Näyttö 6.6 tuumaa 720x1612 pikseliä
  • Akku 5000 mAh
  • Suorituskyky 8GB RAM Helio G91
  • Kamerat 108MP 1440p
  • Tallennustila 256GB

Philips S7710 Omni 10 – tekniset tiedot

Yleistä

Valmistaja
Philips
Malli
S7710 Omni 10
Esittelypäivä
Keskiviikkona 20. marraskuuta 2024
Myyntiintulopäivä
Keskiviikkona 20. marraskuuta 2024
Tila
Saatavilla
Hinnat
€130

Muotoilu

Korkeus
163.6 mm (6.44 tuumaa)
Leveys
75.6 mm (2.98 tuumaa)
Paksuus
8.3 mm (0.33 tuumaa)
Paino
192 g (6.77 oz)
Värit
Musta, Sininen

Näyttö

Paneelityyppi
IPS LCD
Näytön koko
6.6 tuumaa
Tarkkuus
720 × 1612 pikseliä
Virkistystaajuus
90 Hz
Kuvasuhde
20:9
Pikselitiheys
267 ppi
Näyttö-runko-suhde
≈ 84.6%
Kosketusnäyttö
Kyllä
Näytön lisäominaisuudet
Kapasitiivinen kosketusnäyttö
Monikosketusnäyttö

Laitteisto

Järjestelmäpiiri
MediaTek Helio G91
CPU-ytimet
8
Valmistusprosessi
12 nm
CPU:n enimmäiskellotaajuus
2.0 GHz
CPU-arkkitehtuuri
64-bit
Mikroarkkitehtuuri
2x 2.0 GHz – Cortex-A75
6x 1.8 GHz – Cortex-A55
Muistityyppi
LPDDR4X
Grafiikkasuoritin
ARM Mali-G52 MC2
RAM-muisti
8GB
Tallennustila
256GB
Versiot
256GB 8GB RAM
Muistikorttituki
Kyllä
Korttipaikat
microSDXC

Ohjelmisto

Käyttöjärjestelmä
Android 13 (Tiramisu)

Pääkamera

Kamerajärjestelmä
Kyllä
Kaksoiskamera
108 MP, ƒ/1.6 ( Laajakulma ), 0.64 μm, 1/1.67" Kennon koko
Automaattitarkennus (AF)

0.08 MP ( Apuobjektiivi )
Salaman tuki
Kyllä
Salamatyyppi
LED-salama
Videotuki
Kyllä
Videon maksimiresoluutio
1440p @ 30 fps
1080p @ 30 fps

Etukamera

Kamerajärjestelmä
Kyllä
Yksi kamera
8 MP
Videotuki
Kyllä
Videon maksimiresoluutio
1440p @ 30 fps
1080p @ 30 fps

Akku

Kapasiteetti
5000 mAh
Langallisen latauksen teho
18 W

Verkot

SIM-kortit
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Datanopeudet
LTE, HSPA
2G-taajuudet
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G-taajuudet
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G-taajuudet
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Yhteydet

Wi-Fi-tuki
Kyllä ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi-standardit
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi-ominaisuudet
Dual-band
Bluetooth-versio
Kyllä, v5.2
USB-portit
USB Type-C
USB-liitäntä
USB-lataus, USB-massamuistilaite (UMS)
GPS-tuki
Kyllä
GPS-ominaisuudet
GPS
NFC-tuki
Ei

Multimedia

Kaiutin
Kyllä
Kuulokeliitäntä
Kyllä
FM-radio
Kyllä

Ominaisuudet

Sensorit
Kiihtyvyysanturi
Kompassi
Sivulle sijoitettu sormenjälkitunnistin

Huom. Emme voi taata, että tällä sivulla oleva tieto on sataprosenttisen tarkkaa.

Philips S7710 Omni 10 – kuvat

Usein kysytyt kysymykset

Mikä on Philips S7710 Omni 10:n hinta?

Philips S7710 Omni 10:n hinta on €130, ja se voi muuttua myöhemmin.

Milloin Philips S7710 Omni 10 julkaistiin?

Philips S7710 Omni 10 julkaistiin virallisesti Keskiviikkona 20. marraskuuta 2024.

Onko Philips S7710 Omni 10 saatavilla kaupoissa?

Kyllä, Philips S7710 Omni 10 on edelleen myynnissä.

Paljonko Philips S7710 Omni 10 painaa?

Philips S7710 Omni 10 painaa noin 192 grammaa.

Minkä kokoinen näyttö Philips S7710 Omni 10:ssa on?

Philips S7710 Omni 10:n näytön koko on 6.6 tuumaa.

Tukeeko Philips S7710 Omni 10 5G-verkkoja?

Ei, Philips S7710 Omni 10 ei tue 5G-verkkoja.

Kuinka monta kameraa Philips S7710 Omni 10:ssa on?

Philips S7710 Omni 10:ssa on Kaksoiskamera takana ja Yksi kamera edessä.